Lista uczestników – 2015

1 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: TRX
Opiekun zespołu: Bogdan Ligaj
Członkowie zespołu: Bartosz Szabłowski
Miłosz Szabłowski

2 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Kostek
Opiekun zespołu: Bogdan Ligaj
Członkowie zespołu: Dawid Warawan
Mateusz Buttler
Arkadiusz Wendland
Damian Łysiak

3 Gimnazjum nr 3 w Gdańsku – Gdańsk

Nazwa robota: LightJet
Opiekun zespołu: Jerzy Maciaszek
Członkowie zespołu: Michał Maciaszek

4 VII Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: NINJA
Opiekun zespołu: Krzysztof Kutyła
Członkowie zespołu: Gabriela Leszczyńska

5 VII Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: Masakrator
Opiekun zespołu: Piotr Mailnowski
Członkowie zespołu: Maciej Meler
Piotr Kowalkowski
Rafał Gill
Tobiasz Zbilski
Arkadiusz Gołuński
Krzysztof Pujszo

6 3 Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Papator
Opiekun zespołu: Janusz Białowąs
Członkowie zespołu: Jakub Skwiercz
Jan Zmysłowski

7 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: CC900
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Jowita Krysztofiak
Bartosz Rutkowski
Radosław Wilkosz
Robert Drzazga

8 Gimnazjum nr 47 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Nutella
Opiekun zespołu: Janusz Białowąs
Członkowie zespołu: Kornel Cioczek
Piotr Drabik

9 XV Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: Twix
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Marta Frymark
Krzysztof Raszliński
Kamila Sobczak
Mateusz Steltman
Marek Szumiński
Weronika Szuzukiewicz

10 XV Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: SNIKERS 007
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Dawid Kulik
Kacper Duroł
Piotr Kulesza
Paulina Zabłocka
Karolina Peplińska

11 XV Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: OGURBOT
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Bartosz Pankau
Monika Bajerska
Karolina Jaworska
Arika Samsin-Trzcińska

12 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH WE WŁOCŁAWKU – Włocławek

Nazwa robota: TenToMaDobrze
Opiekun zespołu: MARIAN STOLAREK
Członkowie zespołu: Ziółkowski Sebastian

13 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH WE WŁOCŁAWKU – Włocławek

Nazwa robota: SOMZi
Opiekun zespołu: MARIAN STOLAREK
Członkowie zespołu: Jacek Mikrut
Igor Orzelski

14 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH WE WŁOCŁAWKU – Włocławek

Nazwa robota: Kn0ws
Opiekun zespołu: MARIAN STOLAREK
Członkowie zespołu: Patryk Suwisz
Mikołaj Andrzejewski

15 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH WE WŁOCŁAWKU – Włocławek

Nazwa robota: Toudi
Opiekun zespołu: MARIAN STOLAREK
Członkowie zespołu: Patryk Stojak
Bartosz Pietrzak

16 Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Nephalim
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Damian Dziedzic
Patryk Sobianek

17 Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Hercules
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Jakub Olech
Sobianek Emil
Kociński Tomasz

18 Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: B.R.O.D.A.C.Z.
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Filip Grabowski
Paweł Lichowski

19 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: PUNK
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Nikodem Kamiński
Patryk Wierucki
Patryk Jasińsi

20 Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Wolverine
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Wojciech Ziółkowski
Kamil Sylwestrzak

21 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: PUNK
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Nikodem Kaminski
Patryk Wierucki
Patryk Jasińsi

22 Gimnazjum nr 1 im J. Korczaka w Żołędowie – Żołedowo

Nazwa robota: Złomek
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Adam Tuczkowski
Mateusz Marcinkiewicz
Mikołaj Kosiedowski
Mateusz Konieczka
Maciej Russ

23 Gimnazjum nr 1 im J. Korczaka w Żołędowie – Żołedowo

Nazwa robota: Jankobot
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Stanisław Wojciechowski

24 Gimnazjum nr 1 im J. Korczaka w Żołędowie – Żołedowo

Nazwa robota: Tiger
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Zienowicz Kacper

25 Gimnazjum nr 1 im J. Korczaka w Żołędowie – Żołedowo

Nazwa robota: KrwawyRobuś
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Łusiak Małgorzata
Łabuńska Katarzyna
Kopeć Klaudia
Morawiak Szymon

26 Gimnazjum nr 1 im J. Korczaka w Żołędowie – Żołedowo

Nazwa robota: Iluminator
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Zawadzki Jakub
Szymański Maciej
Czerwiński Filip
Maliszewski Łukasz

27 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Robyx
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Michał Glaubert

28 Gimnazjum nr 1 im J. Korczaka w Żołędowie – Żołedowo

Nazwa robota: Pietrek
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Juszczak Julia
Rychel jakub
Kadow Wiktor
Poraziński Hubert
Piaskowski Paweł
Kowalewski Michał

29 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Dorsz
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Patryk Brillowski
Robert Hamerski

30 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: ToruńPany
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Oskar Adaszak
Maciej Krenski
Kamil Zieliński
Dawid Żylak
Patryk Dziarnecki

31 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: CLGBOT
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Tobiasz Królak
Adrian Kamiński
Rafał Augustyn
Adrian Bartnicki

32 Technikum nr 7 w Warszawie – Warszawa

Nazwa robota: Pikobot
Opiekun zespołu: Bożena Silezin-Budek
Członkowie zespołu: Sebastian Lenart
Marcin Krupa
Jakub Jesionowski
Piotr Roziński
Mateusz Penszkal
Adrian Czernek

33 Technikum nr 7 w Warszawie – Warszawa

Nazwa robota: Pikobot
Opiekun zespołu: Bożena Silezin-Budek
Członkowie zespołu: Sebastian Lenart
Marcin Krupa
Jakub Jesionowski
Piotr Roziński
Mateusz Penszkal
Adrian Czernek

34 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Zeus
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Karol Wojtylewski

35 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Apokalipsus
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Tomasz Twardowski
Bartosz Suski
Łukasz Krzyżanowski
Arkadiusz Guz
Karol Burkwicz

36 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Pan Pikuś
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Michał Igel
Damian Domke

37 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: VBW
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Michał Igel
Damian Domke

38 Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Dr.Mundo
Opiekun zespołu: M.Domagalski
Członkowie zespołu: Wojciech Szypkowski
Krzysztof Urbański
Juliusz Urbański

39 Technikum nr 7 w Warszawie – Warszawa

Nazwa robota: Roboteł
Opiekun zespołu: Bożena Silezin-Budek
Członkowie zespołu: Krystian Nowakowski
Stanisław Swoczyna
Sebastian Wawryk

40 Technikum nr 7 w Warszawie – Warszawa

Nazwa robota: Zbyszek
Opiekun zespołu: Bożena Silezin-Budek
Członkowie zespołu: Adam Gwiazda
Szymon Petrykowski
Adrian Wieczorek
Jakub Geszprych

41 Technikum nr 7 w Warszawie – Warszawa

Nazwa robota: Zbyszek
Opiekun zespołu: Bożena Silezin-Budek
Członkowie zespołu: Adam Gwiazda
Szymon Petrykowski
Adrian Wieczorek
Jakub Geszprych

42 Powiatowy zespół szkół nr 2 – Kościerzyna

Nazwa robota: Pan Pikuś
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Damian Domke
Michał Igel

43 Powiatowy zespół szkół nr 2 – Kościerzyna

Nazwa robota: VBW
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Damian Domke
Michał Igel

44 ZS CKP w Grubnie – Chełmno

Nazwa robota: RoboC1
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Radosław Ręba
Denis Ryglewski
Paweł Stodolak
Igor Liberacki

45 ZS CKP w Grubnie – Chełmno

Nazwa robota: ILLUMINATOR
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Szymon Kilkowski
Dawid Kozłowski
Łukasz Ziółkowski
Łukasz Sawicki

46 ZS CKP w Grubnie – Chełmno

Nazwa robota: A-Team
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Marek Bielski
Kamil Konieczny
Marcin Krysztoforski
Arkadiusz Knapis

47 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: ABSOLWENT 2
Opiekun zespołu: M.Domagalski
Członkowie zespołu: Adam Strużyński

48 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: RUDY 102
Opiekun zespołu: M.Domagalski
Członkowie zespołu: Bartłomiej Urbaniak
Andrzej Kwiatkowski
Tymoteusz Lis
Szymon Kruczyński

49 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: Tempomat
Opiekun zespołu: M.Domagalski
Członkowie zespołu: Zdziech Marcin
Bansen Jędrzej

50 LO nr 6 w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Stormagedon MK II
Opiekun zespołu: Romaric Abdoul
Członkowie zespołu: Michał Tepper
Hubert Grzenia
Marcin Żyżyński
Witold Semruch
Jan Techner
Kacper Wnuk

51 ZS CKP w Grubnie – Chełmno

Nazwa robota: OPN1
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Paweł Ziółkowski

52 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Maskon
Opiekun zespołu: Paweł Wieczorek
Członkowie zespołu: Michał Tomaszewski
Sebastian Kruszczyński
Patryk Pieszewicz
Patryk Leduchowski
Tadeusz Wanczura
Wojtek Tomaszewski

53 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie nad Wisłą

Nazwa robota: Analus
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Bartosz Skraburski
Krzysztof Zieliński

54 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie nad Wisłą

Nazwa robota: Ananasoinator
Opiekun zespołu: Kamila Przybytkowska
Członkowie zespołu: Dariusz Reinholz
Mikołaj Kuta
Olaf Ligman

55 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Sernik
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Mateusz Liszaj
Jowita Krysztofiak

56 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Mr. Tidy
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Oskar Drozdalski
Łukasz Jankowski

57 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Prawy Kalosz
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Przemysław Walczak

58 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Lewy Kalosz
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Gustaw Świniarski

59 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Mist
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Tomasz Bujewski
Dawid Sobota

60 KLIG w Chełmnie – Chełmno

Nazwa robota: Shadow
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Patryk Gizyński
Grezgorz Mika
Przemek Kępczyński

61 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku – Włocławek

Nazwa robota: Javert
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Kamil Stróżyk
Rafał Waszak
Wiktor Krajewski
Karol Janik
Łukasz Czekaj
Adrian Mikołajczyk Michał Szczepanowicz

62 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 – Poznań

Nazwa robota: Pyru
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Eryk Ruciak
Aleksander Przybylski

63 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Big Boy
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Damian Szymański
Adam Ślip

64 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Złodziej czasu
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Damian Kowalewski

65 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 – Poznań

Nazwa robota: Tytan
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adrian Wawrzyniak
Błażej Gałka

66 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Dragon Slayer
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Dawid Rozworski
Mateusz Głażewski

67 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Shadow Fighter
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Dominik Sarniak
Mikołaj Rębacz

68 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Złomek
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Bartosz Multan
Szymon Nolbertowicz

69 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Żeliwna Pięść
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Szymon Sikorski
Mikołaj Molenda
Bartosz Gotowczyc
Adrian Chlebosz
Kasper Piórkowski
Bogumił Jasiński

70 ZS CKP w Grubnie – Chełmno

Nazwa robota: Kret
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Damian Brzdęk
Łukasz Ratkowski
Krystian Pawela
Wojtek Giermach

71 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: MS_bot v1
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Artur Bereit

72 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: C.H. bot v2
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Piotr Januszewski
Adam Rybczyński
Michał Dubieszko

73 ZS CKP w Grubnie – Grubno

Nazwa robota: PPTno1
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Piotr Pieńczewski
Patryk Marecik
Tomasz Szyper

74 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Hunter
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Krzysztof Lewandowski
Marcin Różyński

75 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: Pawlacz
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Mateusz Bałdyga
Błażej Bródka
Karol Wojciechowski
Jakub Kuś
Mikołaj Świątkowski
Maciej Ziobrowski

76 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: BulgulatorDoHydrowodoTargacza
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stusiński

77 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: Liczba Urojona
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stusiński

78 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Kokos
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Kamil Grzegorzewski
Maciej Biesiadziński
Mateusz Grochowina
Kacper Poliński
Michał Przybysz
Marcin Matczak

79 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Szatan
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Mateusz Pączkowski
Hubert Mikołajczyk
Paweł Rumiński
Oskar Makowski
Maciej Bergier
Emil Chybciński

80 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie nad Wisłą

Nazwa robota: Blitzkrieg
Opiekun zespołu: Kamila Przybytkowska
Członkowie zespołu: Waldemar Zielony
Paweł Słomski
Sebastian Garczewski
Artur Piasek

81 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie nad Wisłą

Nazwa robota: Kier
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Dominik Wiśniewski
Jakub Rynkowski
Kamil Braun

82 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie nad Wisłą

Nazwa robota: Panta rhei
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Dawid Górski
Sławomir Perlik

83 Zespol Szkol Ponadgimnazjalnych w Swieciu – Swiecie

Nazwa robota: Franki
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Dawid Gorski
Slawomir Perlik

84 Zespół Szkół Elektrycznych Nr2 – Poznań

Nazwa robota: Błysk
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Jakub Werwiński
Wojeciech Woźniak
Krystian Szafrański

85 Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Mokry Terminator
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Bartosz Bukowski
Hayer Krzysztof

86 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: CH2500
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Jarosław Kołtonowski
Radosław Markiewicz

87 Zespół Szkół mechanicznych nr 2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Zonda
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Michał Lenzkowski

88 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Wyindywidualizowany
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Łukasz Wilczewski
Mateusz Kraska

89 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Alvaro
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Maurycy Szyca
Przemysław Kalicki
Paweł Dierzbicki

90 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: Wasserstoffperoxidlosung
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Tomasz Borucki
Mikołaj Dyrka
Marcin Kubiak
Przemysław Materka
Piotr Mroziński
Wojciech Trojanowski
Jonatan Zalewski

91 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: Zenit
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Marcel Bury
Michał Czysz
Hubert Rzepinski
Kacper Paczos

92 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: Skrzydlata Świnia
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Adam Maćkowski

93 Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: Gekom
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Łukasz Tobolewski

94 Technikum nr 7 w Warszawie – Warszawa

Nazwa robota: Robercik
Opiekun zespołu: Bożena Silezin-Budek
Członkowie zespołu: Uściński Sebastian
Wróbel Dominik
Gajewski Norbert
Nowak Kamil