Lista uczestników – 2016

1 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 – Poznań

Nazwa robota: ALuBot
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adrian Wawrzyniak
Błażej Gałka

2 Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka w Żołędowie – Żołędowo

Nazwa robota: R2D2
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Mikołaj Kosiedowski
Mateusz Konieczka
Dawid Szopieraj
Dawid Lisiecki
Marcin Tomczak
Mateusz Marcinkiewicz

3 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: El Diablo
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Bartosz Multan

4 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Złodziej Czasu
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Damian Kowalewski

5 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Devastator
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Dominik Sarniak

6 Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: Cad Bane
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Jakub Leśniewski

7 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Bulgulator
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stusiński

8 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Rotaluglub
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stusiński

9 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: HydroWodoTargacz
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stusiński

10 Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku – Gdańsk

Nazwa robota: LightJet
Opiekun zespołu: Jerzy Maciaszek
Członkowie zespołu: Michał Maciaszek

11 Zespół Szkół nr 10 – Toruń

Nazwa robota: Placeholder
Opiekun zespołu: Bogdan Sobczuk
Członkowie zespołu: Adam Stafiej
Bartosz Grabowski
Roland Sawicki
Maksymilian Lis
Bartosz Mokrzecki
Wojciech Sobczuk

12 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: Rudy 102
Opiekun zespołu: Marian Domagalski
Członkowie zespołu: Andrzej Kwiatkowski
Bartłomiej Urbaniak

13 Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: Haken Kraken
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Stanisław Wojciechowski
Maciej Szymański
Filip Czerwiński
Łukasz Maliszewski
Bartosz Hundert
Stanisław Kamasz

14 VII Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: Ninja2
Opiekun zespołu: Halina Formela
Członkowie zespołu: Gabriela Leszczyńska

15 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Rozrewolwerowany Chrząszcz
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Mateusz Kraska
Maurycy Szyca
Paweł Dzierzbicki

16 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: Wolverine
Opiekun zespołu: Domagalski Marian
Członkowie zespołu: Ziółkowski Wojciech
Kuciński Tomasz
Dziedzic Damizn
Sobianek Emil

17 2LO im.M.Kopernika w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: JANUSZ
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Paweł Brzozowski
Tymoteusz Łubkowski

18 Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: SIEMOMYSŁ
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Tymoteusz Nowak
Piotr Radomski
Bartosz Wnuk
Krzysztof Raszliński

19 Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: K0z4k
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Wiktor Błasiak
Adam Borkowski
Michał Gnutek
Marcin Smoczyński

20 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: C.H.bot v3
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Michał Dubieszko
Piotr Januszewski
Artur Bereit
Adam Rybczyński

21 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: MS bot v2
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Michał Dubieszko
Piotr Januszewski
Artur Bereit
Adam Rybczyński

22 Zespół Szkół nr 2 A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Nomenklaturalny dysydent
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Andrzej Frankiewicz

23 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Yankes
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Łukasz Jankowski
Bugajewski Dominik

24 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Ramzes
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Weronika Bukowiecka
Krzysztof Konopa
Patryk Kolbusz

25 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Diablo
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Mikołaj Jasiorowski
Michał Borek
Kamil Lewandowski

26 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Miszczu
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Gustaw Świniarski

27 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Hart
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Przemysław Walczak

28 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Meli
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Kamil Wiśniewski
Marcin Różyński
Marcin Kowal

29 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Mister Teddy
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Oskar Drozdalski

30 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Chellenger
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Krzysztof Morteński
Jowita Krysztofiak

31 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: Absolwent 2
Opiekun zespołu: Domagalski Marian
Członkowie zespołu: Paulina Staniak
Adam Strużyński

32 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Świecie

Nazwa robota: Konstantynopolitańczykowianeczka
Opiekun zespołu: Mirosław Rządkowski
Członkowie zespołu: Bartosz Skraburski
Krzysztof Zieliński

33 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych – Świecie

Nazwa robota: Justyna
Opiekun zespołu: Mirosław Rządkowski
Członkowie zespołu: Dariusz Reinholz

34 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Kuracjusz
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Patryk Mądzielewski
Mateusz Nawieśniak
Patryk Tajs
Oskar Szulc

35 Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Terminator
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Maciej Świadek

36 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Cyberengineers
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Mariusz Żabiński
Łukasz Rzepka

37 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: HERBATKA TEAM
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Maciej Domagalski
Piotr Sikora
Radosław Kornacki
Adam Stasiak
Piotr Szmigiel
Mikołaj Rachuna

38 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Destroyer
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Karol Weyna
Łukasz Krzyżanowski

39 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: CLGBOT
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Adrian Kamiński
Adrian Bartnicki
Tobiasz Królak
Rafał Augustyn

40 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Pikuś
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Michał Igel
Damian Domke

41 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: VBW
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Damian Domke
Michał Igel

42 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Ptyś
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Michał Igel
Damian Domke

43 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Kapeć
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Damian Domke
Michał Igel

44 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Bellator
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Przemysław Stefanin

45 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie – Kościerzyna

Nazwa robota: Bellator
Opiekun zespołu: Joanna Wonitowa
Członkowie zespołu: Przemysław Stefanin
Krystian Prądzinski

46 2LO im.M.Kopernika w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Galaktyczny Kowboj
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Mikołaj Dzieża
Radosław Jabłoński
Marcin Zonenberg

47 2LO im.M.Kopernika w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Hellrazor
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Michał Testka
Łukasz Rywka
Cyprian Woźniak

48 TECHNIKUM NR 7 – Warszawa

Nazwa robota: Vongola family
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Adrian Czernek

49 TECHNIKUM NR 7 – Warszawa

Nazwa robota: Stycznik
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Piotr Roziński
Mateusz Penszkal

50 TECHNIKUM NR 7 – Warszawa

Nazwa robota: 1M7
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Gajda Daniel
Wojtunik Karol

51 Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: J32-US
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Paweł Nowak
Dominik Siuda
Kacper Kiełtyka
Klaudia Kopeć
Agata Paliwoda

52 Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: Dzień Sądu
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Maciej Russ
Cezary Cieśliński

53 Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Sernik
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Mateusz Liszaj
Oskar Piechowiak

54 Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu – Susz

Nazwa robota: Red Dragon
Opiekun zespołu: Grzegorz Kępiński
Członkowie zespołu: Michał Kępiński

55 2LO im.M.Kopernika w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Qyagaroth
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Bartosz Swosiński
Krzysztof Małyska
Kacper Wilczyński

56 Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: Brązowy Rycerz
Opiekun zespołu: Damian kucharko
Członkowie zespołu: Adam Tuczkowski
Kamil Kurzyński
Kacper Leszczyński
Adrian Paczkowski

57 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Papamobil
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Jakub Szymański
Rafał Maciejewski
Adam Pałucki
Adam Gonstal
Mateusz Witka-Jeżewski
Aleksander Józefowicz

58 ZST – Grudziądz – Grudziądz

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: Domagalski Marian
Członkowie zespołu: Dawid Ziółkowski
Radosław Ciernicki
Tomek Szyplewski
Sebastian Plizga

59 Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: Daqer
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Jakub Doberski

60 XV LO Bydgoszcz – Bydgoszcz

Nazwa robota: CERBER
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Piotr Kulesza
Arika Samsin
Karolina Jaworska
Marta Frymark
Adam Gąsiorowski
Hubert Tronowski

61 Gimnazjum nr 54 – Bydgoszcz

Nazwa robota: GIUSEPPE
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Robert Kuligowski
Radek Kaszynski
Julia Pecyna
Marta Kozera
Kacper Protokowicz
Dawid Taczkowski

62 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Ununum280
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Kamil Stróżyk
Karol Janik
Adrian Mikołajczyk
Wiktor Krajewski
Michał Szczepanowicz

63 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Jan Robot II
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Jan Brzostowicz
Piotr Szachewicz
Aleksander Błaszkiewicz
Bartosz Świtalski

64 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: 997TenNumerToKłopoty
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Marcin Matczak
Hubert Mikołajczyk

65 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: PapieżV2.MLG
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Maciej Bergier
Oskar Makowski
Paweł Rumiński
Emil Chybciński
Mateusz Pączkowski

66 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Piotr Wielki
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Mateusz Grochowina
Maciej Biesiadziński
Kacper Poliński
Kamil Grzegorzewski
Michał Przybysz

67 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: KWW Stonoga
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Mikołaj Molenda
Bartosz Gotowczyc
Radosław Szmajda
Kasper Piórkowski
Adrian Chlebosz

68 TECHNIKUM NR 7 – Warszawa

Nazwa robota: Pstrycznik
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Krystian Nowakowski

69 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Skrzydlata Świnia
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Adam Maćkowski

70 ZST Grudziądz – Grudziądz

Nazwa robota: KJM2016
Opiekun zespołu: Domagalski Marian
Członkowie zespołu: Julia Dudalska
Mateusz Urbaniak
Kacper Skupiński

71 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: Artuditu
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Juliusz Urbański
Krzysztof Urbański
Łukasz Michalak
Wojciech Szypkowski

72 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Bonus
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Bogumił Jasiński

73 ZST – Grudziądz

Nazwa robota: Adoptive
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Korneliusz Rutkowski
Remigiusz Cebula
Piotr Koniecki
Nikolas Jadziński
Karol Dombrowski

74 Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: BOB
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Marcel Bury
Michał Czysz
Kacper Paczos
Hubert Rzepinski

75 Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: EDGAR
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Paulina Fuhrmann
Adam Gąsiorowski
Marek Szumiński

76 ZS CKP Grubno – Chełmno

Nazwa robota: Toyobishistrabiza Colt F V8 1.4
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Łukasz Ziółkowski
Dawid Kozłowski
Szymon Kilkowski
Arkadiusz Kwapis

77 MDK-2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Maskon
Opiekun zespołu: Paweł Wieczorek
Członkowie zespołu: Bartłomiej Maciaszek
Jakub Tomaszewski
Nadia Tomaszewska
Bartek Tomaszewski
Daniel Demydon

78 ZSM nr1 Bydgoszcz – Bydgoszcz

Nazwa robota: XXL
Opiekun zespołu: Dariusz Leszczyński
Członkowie zespołu: Krzysztof Kasprowicz

79 ZSM nr1 Bydgoszcz – Bydgoszcz

Nazwa robota: DrimTim
Opiekun zespołu: Dariusz Leszczyński
Członkowie zespołu: Damian Łysiak
Dawid Warawan

80 ZSM nr1 Bydgoszcz – Bydgoszcz

Nazwa robota: Whatever
Opiekun zespołu: Dariusz Leszczyński
Członkowie zespołu: Arkadiusz Wendland
Bartłomiej Hernet

81 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 – Poznań

Nazwa robota: RxBeta
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Mateusz Michalik
Mateusz Nowacki

82 III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Luksyn
Opiekun zespołu: Janusz Białowąs
Członkowie zespołu: Jan Zmysłowski

83 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: 1234
Opiekun zespołu: Janusz Białowąs
Członkowie zespołu: Katarzyna Zmysłowski

84 Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: ZuzuMoto
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Joanna Szopieraj
Natalia Januszewska
Julia Satel
Oliwia Wiczyńska

85 Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza – Włocławek

Nazwa robota: Dzielny Parafianin
Opiekun zespołu: Grzegorz Matusiak
Członkowie zespołu: Jakub Waśkieiwicz
Dominik Paul
Jan Hołody
Filip Rasiewicz

86 Gimnazjum Dwujęzyczne Włocławek – Włocławek

Nazwa robota: szeregowy
Opiekun zespołu: D.Lewandowski
Członkowie zespołu: Wiktor Jakubas
Krzysztof Leszek
Mateusz Rudnicki
Adrian Szablewski
Erwin Balcerak

87 Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 – Poznań

Nazwa robota: OldElectron
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Eryk Ruciak
Sebastian Wąsik
Stanisław Cendlak

88 ZSM Nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: TRX
Opiekun zespołu: Bogdan Ligaj
Członkowie zespołu: Bartosz Szabłowski
Bartłomiej Górecki
Miłosz Szabłowski