Lista uczestników – 2019

1. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: Gryf
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Arkadiusz Czyściecki

 

2. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śnadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: QuietKiller
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Arkadiusz Czyściecki, Bartosz Czyściecki

 

3. Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: FRED
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Radosław Ciernicki

 

4. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: GoldTruck
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Sebastian Plizga

 

5. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich – Grudziądz

 

Nazwa robota: MIDAS
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Tomasz Szyplewski

 

6. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Biedronka
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Przemysław Szymański, Maciej Skibowski, Damian Szczeciński

 

7. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Ladybird
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Sebastian Kubacki, Roksana Grudzińska

 

8. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: HULK
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Patryk Ochendal, Dawid Kwiatkowski

 

9. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich – Grudziądz – Grudziądz

 

Nazwa robota: StellON
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Julia Mieczyńska, Mateusz Bielecki, Radosław Ciernicki

 

10. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Maj00r
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Sebastian Kania, Jakub Szałkowski, Mateusz Adamczyk

 

11. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Dzika Andżelika
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Korneliusz Lewicki, Maciej Kowalski, Łukasz Ringwelski, Kamil Zięta

 

12. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

 

Nazwa robota: Mariusz Wielki
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Bartosz Grabowski, Dawid Buchholz, Dawid Domżalski, Michał Westfalewski

 

13. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Morświn
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Kacper Skupiński

 

14. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Złomek
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Kacper Skupiński, Julia Dudalska

 

15. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: SzeryLady
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Przemysław Szymański

 

16. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

 

Nazwa robota: Team DeliQfent
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Łukasz Drózd, Szymon Rybarczyk, Karol Phan

 

17. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

 

Nazwa robota: Łamacz Herezji v13
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Kacper Lewandowski, Dawid Karaś

 

18. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

 

Nazwa robota: Pzkpfw Tiger III
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Kajetan Lewandowski, Cezary Maciejewski

 

19. Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Magiczny Maciej 69
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Dawid Stanek, Maciej Pankau, Igor Zabłocki

 

20. Zespół Szkół Technicznych im Jana i Jędrzeja Śniadeckich – Grudziądz

 

Nazwa robota: Oblivion
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Mikołaj Krzepicki, Stanisław Piątkowski

 

21. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: CAT FTL 2.0.1.9.
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Daniel Gajos, Wojciech Kołodziejczyk, Mikołaj Pawlikowski, Grzegorz Pawlos

 

22. 2 LO im.Mikołaja Kopernika – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Zuzumoto
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Joanna Szopieraj, Natalia Januszewska, Julia Satel, Piotr Zaćmiński

 

23. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

 

Nazwa robota: Atom
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Kacper Żuchowski, Dominik Cyrankowski

 

24. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Dawid Ziółkowski, Bartosz Głowacki

 

25. Katolickie Liceum Księży pallotynow – Chełmno

 

Nazwa robota: Baby Jesus
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Mateusz Emmert, Hubert Gasin, David Rostek, Aleksander Kulewski

 

26. Katolickie liceum księzy Pallotynów – Chełmno

 

Nazwa robota: Ostry
Opiekun zespołu: Łukasz Zielinski
Członkowie zespołu: Michał Kalinowski, Konrad Pawelec

 

27. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Wohnungsgenossenschaft
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Natalia Thom, Natalia Krywald, Aleks Dudalski

 

28. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

 

Nazwa robota: Thomas The Evil Russian Train
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Tymoteusz Skrzyński

 

29. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

 

Nazwa robota: The Winner
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Paweł Talkiewicz

 

30. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Skids
Opiekun zespołu: Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu: Kamil Nowak

 

31. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Karpieńczyk pręgowany
Opiekun zespołu: Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu: Kamil Nowak

 

32. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Jetfire
Opiekun zespołu: Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu: Kamil Nowak

 

33. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Robot 2D
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Natalia Kozłowska, Jakub Chodór

 

34. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: CartMan
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Adrian Klepacz, Kacper Włodarczyk

 

35. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Gwiazda Czerwona
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Mateusz Michniacki, Patryk Sikorski, Wiktor Wesołowski

 

36. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Jagdgeschwader
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Remigiusz Pinkowski, Cezary Tytko

 

37. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Świrek Tomek
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Dawid Kulik

 

38. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: IronMan
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Kacper Muzolf, Jakub Wańkowski, Patryk Witkowski

 

39. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich – Grudziądz

 

Nazwa robota: Nemo 4
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Artur Będziechowski

 

40. Zespół Szkół Spożywczych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: JD Machine
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Kamil Kukiełczyński, Kamil Żółtek, Hubert Szulc, Piotr Kucharczuk , Oliver Sznajder, Patryk Kasprzak

 

41. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Poznaniu – Poznań

 

Nazwa robota: Alubot
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adam Woźniak, Stanisław Ratajczak

 

42. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

 

Nazwa robota: Orion
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Piotr Kostrzewski, Franek Zieliński, Jagoda Chrzanowska, Nina Jasiek, Maria Dębczyńska, Kacper Golik

 

43. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Opportunity
Opiekun zespołu: Krzysztof Hyżyk
Członkowie zespołu: Maria Waligórska, Konrad Drozd, Hubert Tronowski

 

44. Zespół Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: Plombasek
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Paweł Szewa, Kamil Łopatowski, Jan Kruczkowski, Jan Kempski, Natan Kucharzewski, Jakub Eckman

 

45. Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. „Kolejówka” – Warszawa

 

Nazwa robota: T-5000
Opiekun zespołu: Anna Imiołek
Członkowie zespołu: Jan Grzybek, Grzegorz Malec

 

46. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku – Włocławek

 

Nazwa robota: VIRTUAL WARRIOR
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Arkadiusz Taglewski

 

47. IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu – Toruń

 

Nazwa robota: CałkaBot 2.0
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Jakub Delicat, Jakub Kuziemski

 

48. 2 LO im.Mikołaja Kopernika – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Centaur
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Tymoteusz Prud, Cyprian Lewandowski

 

49. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Poznaniu – Poznań

 

Nazwa robota: Kochaś
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Mateusz Michalik

 

50. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Poznaniu – Poznań

 

Nazwa robota: Szczerbek
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Mateusz Piątkowski

 

51. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Boper
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Adrian Chwal

 

52. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Wangster
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Adrian Chwal

 

53. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Purzyn
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Janek Purzycki

 

54. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Vincent Vega
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Jan Kosatka, Michał Kosatka, Szymon Wołowski

 

55. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Mkbewe
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Stanisław Sak

 

56. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Orion
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Jan Napieralski

 

57. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Banshee
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Michał Matuszewski, Paweł Stadnicki

 

58. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich – Grudziądz

 

Nazwa robota: Nemo 4.2
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Jan Sobiecki

 

59. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

 

Nazwa robota: Gajasoinator
Opiekun zespołu: Adam Wieraszka
Członkowie zespołu: Wiktor Siegmiller

 

60. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie

 

Nazwa robota: Yamato
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Mikołaj Zieliński

 

61. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie

 

Nazwa robota: Konstantynopolitańczykowianeczka
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Sebastian Lipiec

 

62. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie

 

Nazwa robota: Pardąsik ALFonsik
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Waldemar Harder, Kacper Samrowski, Szymon Stusiński

 

63. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Wściekły Kaszalot
Opiekun zespołu: Janusz Białowąs
Członkowie zespołu: Michał Kaczor, Krzysztof Weber, Janusz Rogosz

 

64. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr. Juliana Gerpe w Łabiszynie – Łabiszyn

 

Nazwa robota: Libbot
Opiekun zespołu: Mateusz Błaszkiewicz
Członkowie zespołu: Hanna Pierzchalska, Kacper Szwarc, Mikołaj Rzeszutek

 

65. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Tico w gazie
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Miłosz Mrówczyński , Cezary Nagórski , Jan Piasecki

 

66. Zespół Szkół Samochdowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Audi w LPidzi
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Błażej Weyna, Juliusz Żakowski , Hubert Szatkowski

 

67. Zespół Szkół Samochdowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Jeep Willys
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Marcel Polkowski , Marko Tabula , Konrad Tobała

 

68. Zespół Szkół Samochdowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Passat TDI
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Mateusz Trawczyński , Krzysztof Polarczyk , Julian Jodkowski

 

69. Zespół Szkół Samochdowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Spalona panewka
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Łukasz Formela , Urs Kaczmarek , Dawid Glinkowski

 

70. Zespół Szkół Samochdowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Hybryda z LPG
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Jakub Kardasz , Bartosz Kiełpikowski , Damian Łukasik

 

71. Zespół Szkół Samochdowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Fiesta TURBO
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Michał Czajkowski , Filip Domin, Mateusz Janowski

 

72. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Apache
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Jakub Poumian

 

73. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Mateusz
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Damian Matecki, Michał Grabowski, Mateusz Górniak

 

74. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: Fox
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Adam Kopczyński, Dawid Inczewski

 

75. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

 

Nazwa robota: MechaKrab
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Maciej Szaładziński, Filip Figurski

 

76. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Samochodówka
Opiekun zespołu: Arkadiusz Konarzewski
Członkowie zespołu: Krzysztof Jakubczyk , Bartłomiej Płoszyński , Michał Nowak

 

77. Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: TECK
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Jakub Klimkowski

 

78. Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Jo nasz
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Dawid Kulik

 

79. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku – Włocławek

 

Nazwa robota: NIMO
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Michał Kaczmarek

 

80. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku – Włocławek

 

Nazwa robota: LADY DOROTA
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Franciszek Rojewski, Kacper Skoniecki

 

81. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku – Włocławek

 

Nazwa robota: SKORGOR
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Marcin Pryliński

 

82. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: CONCEPT
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Jacek Plesiak

 

83. Technikum nr7 w Warszawie – Warszawa

 

Nazwa robota: Ten wygrał
Opiekun zespołu: Maciej Imiolek
Członkowie zespołu: Kacper Olszewski

 

84. Zespół Szkół Technicznych im. J. J. Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: Yoccasian
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Łukasz Nagorzycki

 

85. 2 LO im.Mikołaja Kopernika – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Eximo
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Barbara Grzegorzewska, Jakub Grabowicz, Ahmed Chazbijewicz, Łukasz Baszak

 

86. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Biedronkowy_zumbeispiel
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Mariusz Bełwon

 

87. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Trudne sprawy
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Bartek Faltynowski, Martyna Guzowska

 

88. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy – Bydgoszcz

 

Nazwa robota: Shōsha
Opiekun zespołu: Zofia Olędzka
Członkowie zespołu: Zofia Wiącek, Katarzyna Róg, Bartosz Klafetka

 

89. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 Im. Ks. Piotra Wawrzyniaka – Poznań

 

Nazwa robota: Szumix
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adam Rajek

 

90. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 im. Ks Piotra Wawrzyniaka – Poznań

 

Nazwa robota: Glutosław
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Łukasz Kasprzak

 

91. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: OMEN
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Maksymilian Marzec

 

92. Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu – Grudziądz

 

Nazwa robota: BlyBot
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Mateusz Urbaniak

 

93. Technikum Nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. „Kolejówka” – Warszawa

 

Nazwa robota: Tiger2000
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Aleksander Szczepański , Mateusz Gutowski

 

94. Techników nr7 w Warszawie – Warszawa

 

Nazwa robota: Pietrek
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Jakub grzesiak, Sławomir feliksiak

 

95. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku – Włocławek

 

Nazwa robota: GHOST
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Sebastian Nowak

 

96. SP 359 ul. Promienista 12A – Warszawa

 

Nazwa robota: Ciastkobot 2.0
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Olaf Imiołek, Oskar Imiołek

 

97. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

 

Nazwa robota: NANI?!
Opiekun zespołu: Urszula Leszek
Członkowie zespołu: Erwin Balcerak, Krzysztof Jan Leszek

 

98. Technikum Nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. „Kolejówka” – Warszawa

 

Nazwa robota: Dr. Ongal
Opiekun zespołu: Anna Imiołek
Członkowie zespołu: Paweł Sufczyński, Maks Sumka

 

99. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rojewie Szkoła Podstawowa w Rojewie Filia w Liszkowie – Liszkowo

 

Nazwa robota: Trzy bobry
Opiekun zespołu: Krzysztof Kruszczyński
Członkowie zespołu: Gabriela Krawiec, Natalia Kucharska, Maksymilian Wojtarowicz, Szymon Skroś

 

100. Technikum nr 7 d. Kolejówka – Warszawa

 

Nazwa robota: Gofer
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Daniel Gajda , Karol Wojtunik , Piotr Szubert

 

101. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

 

Nazwa robota: Jacek
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Filip Drużkowski, Sebastian Stachowicz

 

102. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

 

Nazwa robota: Fenoloftaleina
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Jakub Bawej

 

103. Technikum nr 5 – Toruń

 

Nazwa robota: Odyn
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Piotr Bojarski, Piotr Wójcik, Dawid Kiełkowski, Damian Wiśniewski

 

104. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

 

Nazwa robota: YOYOTANK
Opiekun zespołu: Adam Wieraszka
Członkowie zespołu: Tymoteusz Deptuła, Krzysztof Michałek

 

105. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

 

Nazwa robota: Glejak
Opiekun zespołu: Adam Wieraszka
Członkowie zespołu: Jakub Bawej

 

106. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

 

Nazwa robota: Biedronka
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Przemysław Szymański, Maciej Skibowski, Damian Szczeciński, Kamil Zięta

 

107. Zespół Szkół Technicznych – 1-7

 

Nazwa robota: Trudne sprawy
Opiekun zespołu: Tomasz Aniołowski
Członkowie zespołu: Bartek Faltynowski, Martyna Guzowska

 

108. Technikum Chłodniczo-Elektroniczne w Gdyni – Gdynia

 

Nazwa robota: Red dragon
Opiekun zespołu: Mirosław Iwanina
Członkowie zespołu: Michał Kępiński, Kacper Krzemiński