Lista zarejestrowanych

1. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr. Juliana Gerpe w Łabiszynie - Łabiszyn

Nazwa robota: LIBBOT
Opiekun zespołu: Mateusz Błaszkiewicz
Członkowie zespołu: Igor Zabrocki
Hanna Pierzchalska
Dominik Drążek
Kacper Szwarc
Damian Wiatr
Nikodem Rabuliński

2. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Gargul
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Maciej Kucharski
Igor Zalewski

3. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Papay
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Karol Sadowski
Paweł Herduś
Przemysław Bedra
Mikołaj Krzepicki
Stanisław Piątkowski
Dominik Smulski

4. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: J.A.N.U.S.Z.
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Dawid Cebulka
Michał Pyszora
Maciej Cichocki

5. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń

Nazwa robota: GROM
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Piotr Sikora
Piotr Szmigiel
Radosław Kornacki
Maciej Domagalski

6. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń

Nazwa robota: Cerber
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Karol Weyna

7. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Złomek
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Kacper Dłużyński
Kacper Skupiński

8. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Adoptive
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Remigiusz Cebula
Nikolas Jadziński

9. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: BlackSalami
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Korneliusz Rutkowski
Mateusz Ząbek

10. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Mechatron2
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Dawid Ziółkowski
Radosław Ciernicki

11. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Janek
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Kamil Brill
Sylwester Bonikowski
Kacper Świderski
Przemysław Szymański

12. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego - Grubno

Nazwa robota: Cypis
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Patryk Michoń
Paweł Skrzeszewski
Mateusz Wyżykowski
Radek Gąsiewski

13. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego - Grubno

Nazwa robota: K2DTM
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Krzysztof Pszeniczny
Karol Dymon
Damian Dąbrowski
Tomek Piekarczyk
Mateusz Szrubka

14. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Szalony Szczepan
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Jakub Zwirkowski

15. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Tadzik
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Maciej Gajewski

16. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Slawek
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Szymon Płatników

17. VII Liceum Ogólnokształcące - Bydgoszcz

Nazwa robota: Phoenix
Opiekun zespołu: Halina Formela
Członkowie zespołu: Gabriela Leszczyńska

18. XXLO - Gdańsk

Nazwa robota: A.D.I.
Opiekun zespołu: Dorota Hazka Furgalska
Członkowie zespołu: Mateusz Kowalewski

19. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Fuzja
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Julia Dudalska
Paweł Ćwiek
Dominik Nowakowski
Mateusz Urbaniak

20. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń

Nazwa robota: Roback
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Kacper Wolkiewicz
Konrad Dejewski
Miłosz Kułaczkowski
Marek Machtylski
Bogusz Wojciechowski

21. II LO im.Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz

Nazwa robota: ;[
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Tymoteusz Łubkowski
Krzysztof Kasica
Paweł Brzozowski
Radosław Skrzypczak
Wiktor Warda

22. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych - Toruń

Nazwa robota: Dark Angel
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Monika Jędrzejewska
Igor Wojak
Kamil Talarek
Karol Przekwas

23. Zespół Szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Tomasz Szyplewski
Marcin Truszczyński

24. Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu - Susz

Nazwa robota: Red Dragon
Opiekun zespołu: Grzegorz Kępiński
Członkowie zespołu: Michał Kępiński

25. Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów - Chełmno

Nazwa robota: Kunostaj
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Aleksander Kulewski
David Rostek
Mateusz Emmert
Bartek Śledź
Hubert Gasin

26. Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza - Chełmno

Nazwa robota: Pushi Destroyer
Opiekun zespołu: Mariusz Szymanski
Członkowie zespołu: Rafał Miller
Kacper Mosiek
Kacper Lemanowicz
Łukasz Panek
Michał Westfalewski
Jarosław Krysiński

27. Zespół Szkół Menedżerskich - Świecie

Nazwa robota: sala22
Opiekun zespołu: Marcin Dudkowski
Członkowie zespołu: Oliwia Dudkowska
Sara Dudkowska
Karolina Kopczyńska
Karolina Adamiak

28. Zespół Szkół Menedżerskich - Świecie

Nazwa robota: sala20
Opiekun zespołu: Michał Tuszyński
Członkowie zespołu: Maciej Jagielski
Karol Życzyński
Filip Szymański
Albert Tynkiewicz

29. Zespół Szkół Technicznych im. J.J.Śniadeckich - Grudziądz

Nazwa robota: Siłacz
Opiekun zespołu: Artur Kalbarczyk
Członkowie zespołu: Kamil Gałkowski
Paweł Kanert

30. Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza - Chełmno

Nazwa robota: Kuracjusz v2
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Michał Domagalski
Jakub Domagalski
Patryk Tajs
Patryk Mądzielewski
Mateusz Nawieśniak

31. Zespół Szkół Technicznych - Turek

Nazwa robota: Kapitan Żółtek
Opiekun zespołu: Marcin Kasprzak
Członkowie zespołu: Jakubowski Łukasz
Jakub Wysocki
Albert Ciołek

32. Zespół Szkół Technicznych - Turek

Nazwa robota: Złomej
Opiekun zespołu: Marcin Kasprzak
Członkowie zespołu: Piekarczyk Daniel
Jakub Greber

33. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Skrzydlata Świnia
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kamil Wcisło

34. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie im. KEN - Kościerzyna

Nazwa robota: Dawcik
Opiekun zespołu: Grzegorz Reszka
Członkowie zespołu: Kacper Pirch

35. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie - Kościerzyna

Nazwa robota: Dziki
Opiekun zespołu: Grzegorz Reszka
Członkowie zespołu: Jakub Daft

36. Zespół Szkół Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: UNICORN
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Dominik Sarniak

37. Zespół Szkół Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: VIKTORIA
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Bartosz Multan

38. Zespól Szkół Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: XATOROD
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Kuba Leśniewski

39. Zespół Szkół Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: XATOROD
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Jakub Leśniewski

40. II LO im.Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz

Nazwa robota: LUUUSTYŚ
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Kacper Rybicki
Marcin Zonenberg

41. Zespół Szkół Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: NISZCZYCIEL
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Michał Kaczmarek
Franciszek Rojewski
Patryk Kozicki

42. Zespół Szkól Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: XYZ
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Bartłomiej Rojewski
Arkadiusz Taglewski
Kacper Skoniecki

43. Zespół Szkół Elektrycznych - Włocławek

Nazwa robota: ViCTORIA
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Bartosz Multan

44. Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka - Żołędowo

Nazwa robota: Zuzumoto
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Natalia Januszewska
Julia Satel
Joanna Śzopieraj
Oliwia Wiczyńska

45. Gimnazjum nr 53 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Metal gigant
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Igor Zabłocki
Oskar Joppek
Daniel Stanek
Maciej Pankau

46. Gimnazjum nr 53 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Karakan 1
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Tymoteusz Nowak
Krzysztof Raszliński
Piotr Radomski

47. Gimnazjum nr 53 - Bydgoszcz

Nazwa robota: Januszeq 2000
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Julia Ligaj
Alicja Cichańska
Agnieszka Galij
Eliza Kluzińska

48. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka - Poznań

Nazwa robota: Rojber
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Mateusz Michalik

49. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka - Poznań

Nazwa robota: Alubot
Opiekun zespołu: Potr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adam Woźniak

50. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka - Poznań

Nazwa robota: Trevix
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Mateusz Nowacki

51. Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka - Poznań

Nazwa robota: RxLegion
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Łukasz Kasprzak

52. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: C.H. Bot v4
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Artur Bereit
Michał Dubieszko
Piotr Januszewski
Adam Rybczyński
Robert Lewicki

53. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: MS_bot v4
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Artur Bereit
Michał Dubieszko
Piotr Januszewski
Adam Rybczyński
Robert Lewicki

54. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: Pstrycznik
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Nowakowski Krystian

55. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: MT7
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Daniel Gajda
Karol Wojtunik

56. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: #NWT
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Aleksander Boratyński

57. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Paweł Kwaśny

58. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: Kimchibot
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Adrian Czernek

59. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: Hiraga
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Szymon Krzęcio
Paweł Soszyński

60. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum Nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: Szuberton
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Piotr Szubert
Karol Zbrożek

61. Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka - Żołędowo

Nazwa robota: Riven main
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Tomasz Bałdyga
Denis Konek
Jakub Zawadzki
Olga Ciemielewska
Paulina Wasela
Mateusz Bartczak

62. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Tumurochir Bayanatt
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kacper Paczos
Michał Czysz
Marcin Borucki

63. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Forest
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Marcel Bury
Radosław Russ

64. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: WASSERSTOFFPEROXIDLOSUNG
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Tomasz Borucki
Mikołaj Dyrka
Marcin Kubiak
Przemysław Materka
Piotr Mroziński
Wojtek Trojanowski
Jonatan Zalewski

65. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Fade to 4 Face
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kamil Górski
Patryk Leda
Szymon Tobolewski

66. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Fast like Vindisel
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kamil Górski
Patryk Leda
Szymon Tobolewski

67. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: BulgulatorDoHydrowodoTargacza
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Daniel Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stanisław Stusiński

68. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Ipanienko
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Daniel Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stanisław Stusiński

69. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: AjednakNie
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Julian Daniel Żyromski
Radosław Kuczbański
Jerzy Stanisław Stusiński

70. Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka - Żołędowo

Nazwa robota: Iluminator
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Stanisław Wojciechowski
Maciej Szymański
Bartosz Hundert
Stanisław Kamasz

71. Katolickie Liceum Księży Pallotynów - Chełmno

Nazwa robota: O.S.T.R.
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Konrad Pawelec
Kamil Gołębiewski
Mikołaj Ograbek
Piotr Firyn
Łukasz Zieliński
Michał Kalinowski

72. Zespół Szkół Elektronicznych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Skrzydlata Świnia
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kamil Wcisło

73. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: Jan Robot II
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Aleksander Błaszkiewicz
Piotr Szachewicz
Bartosz Świtalski

74. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: Psikutas
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Jan Brzostowicz
Dominik Maćkiewicz

75. II LO im.Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz

Nazwa robota: ...
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Jędrzej Kolanowski
Marcin Gruchała
Mikołaj Dzieża
Radosław Jabłoński

76. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Andrzej
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Adam Filipek
Jakub Kujawski
Michał Szelengowski
Andrzej Partyka

77. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: TDI
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Dawid Zakaszewski
Maciej Pionke
Adrian Miłosz

78. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Zardzewiała CORSA
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Jakub Kardasz
Florian Pik
Patryk Skonieczny

79. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Passerati
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Adam Gawryś
Mateusz Pasternacki
Filip Tomaszewski

80. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Franca
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Dominik Bugajski
Łukasz Jankowski

81. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: FAT BOY
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Kacper Wojtal
Oliwia Pająk

82. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Jaś Fasola
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Oskar Drozdalski
Krzysztof Morteński
Piotr Kasprowicz

83. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Audi w el pi dzi
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Krzysztof Konopa
Łukasz Gordon

84. Zespół Szkół Samochodowych - Bydgoszcz

Nazwa robota: Tico w gazie
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Krystian Szabłowski
Eugeniusz Sak
Rafał Kozłowski

85. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: PapamobilV2
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Adam Pałucki
Jakub Szymański

86. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: 2137
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Adam Gonstal
Mateusz Witka-Jeżewski
Aleksander Józefowicz

87. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Wloclawek

Nazwa robota: Złoty Kołpak
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Karol Janik
Kamil Stróżyk
Bartosz Gotowczyc
Mikołaj Molenda
Adrian Mikołajczyk
Kasper Piórkowski

88. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: 799 na wstecznym
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Jan Brzostowicz
Dominik Maćkiewicz

89. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu - Świecie

Nazwa robota: Spec-Sumo
Opiekun zespołu: Mirosław Rządkowski
Członkowie zespołu: Dariusz Reinholz

90. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: Traktor 7
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Mateusz Penszkal
Stanisław Swoczyna

91. Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego - Warszawa

Nazwa robota: Ciastkobot
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Olaf Imiołek

92. Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \"Kolejówka\" w Warszawie Technikum nr 7 - Warszawa

Nazwa robota: MK3
Opiekun zespołu: M. Imiołek
Członkowie zespołu: Kacper Olszewski

93. Elektroniczne Zakłady Naukowe im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław

Nazwa robota: Arkobot
Opiekun zespołu: Jakub Malewicz
Członkowie zespołu: Arkadiusz Dancewicz

94. Elektroniczne Zakłady Naukowe im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław

Nazwa robota: SebBot
Opiekun zespołu: Jakub Malewicz
Członkowie zespołu: Sebastian Włodarczyk

95. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Świecie

Nazwa robota: Konstantynopolitańczykowianeczka V2
Opiekun zespołu: Mirosław Rządkowski
Członkowie zespołu: Bartosz Skraburski

96. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: Dolores
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Bartosz Grzegorzewski
Patryk Nakonowski

97. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej - Włocławek

Nazwa robota: Bekantan 3000
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Paweł Rosiński
Adam Wiśniewski

98. Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka - Żołędowo

Nazwa robota: EwNa
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Ewelina Węsierska
Natalia Wolna

99. Zespół Szkół Katolickich im ks Jana Długosza - Włocławek

Nazwa robota: Duduś
Opiekun zespołu: Grzegorz Matusiak
Członkowie zespołu: Jakub Waśkiewicz
Filip Rasiewicz
Tymoteusz Uzarczyk

100. Zespół szkół Technicznych - Grudziądz

Nazwa robota: Biskupin
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoski
Członkowie zespołu: Bartłomiej Urbaniak
Szymon Kamiński
Piotr Lutostański
Paulina Staniak

101. VI LO Bydgoszcz - Bydgoszcz

Nazwa robota: wrestler
Opiekun zespołu: Krzysztof Hyżyk
Członkowie zespołu: Jan Tobolewski

102. Gimnazjum 54 mistrzostwa sportowego - Bydgoszcz

Nazwa robota: Janusz biznesu
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Julia Pecyna
Marta Kozera
Dawid Taczkowski
Kacper Protokowicz
Kacper Steltmann
Radosław Kaszyński

103. Gimnazjum 54 mistrzostwa sportowego - Bydgoszcz

Nazwa robota: GACUŚ
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Krzysiu Matuszewski
Mateusz Sobowiec
Marcel Jeliński
Kacper Dąbrowski
Kacper Kamionka
Jakub Olszewski

104. XV Liceum - Bydgoszcz

Nazwa robota: Absolwent
Opiekun zespołu: Andrzej Milewski
Członkowie zespołu: Piotr Kulesza
Klaudia Pogorzały
Arika Samsin-Trzcińska
Karolina Jaworska