Lista uczestników – 2018

1. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka – Żołędowo

Nazwa robota: Zuzumoto
Opiekun zespołu: Jakub Błaszak
Członkowie zespołu: Natalia Januszewska
Julia Satel
Joanna Szopieraj
Oliwia Wiczyńska

2. VII Liceum Ogólnokształcące – Bydgoszcz

Nazwa robota: MakówaFM
Opiekun zespołu: Krzysztof Kutyła
Członkowie zespołu: Marta Frymark
Magdalena Kloska
Kamil Wierzbicki

3. VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Pavulonix III
Opiekun zespołu: Michał Wenderlich
Członkowie zespołu: Michał Kowalewski
Marcel Ślimak
Michał Szczepaniak
Jakub Kamiński
Wojciech Wesołowski
Marek Grzelak

4. Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Rozwałka 96
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Maciej Pankau
Dawid Stanek
Igor Zabłocki
Oskar Joppek

5. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Karol II Wielki
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Michał Mitręga
Nikodem Gąsiorowski
Kamil Czopek
Damian Izakiewicz
Damian Czarnota

6. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Zui
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Kamil Zięta
Patryk Ochendal
Julita Pietrzak
Korneliusz Lewicki

7. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: MK. II
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Przemysław Szymański
Maciej Skibowski
Damian Szczeciński

8. Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Dziku
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Julia Ligaj
Alicja Cichańska
Eliza Kluzińska
Agnieszka Galij

9. Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: EmTePeKa
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Miłosz Mrozek
Filip Pankowski
Mateusz Kutek
Marcin Turek

10. Gimnazjum nr 53 – Bydgoszcz

Nazwa robota: LilTrack
Opiekun zespołu: Marcin Maćkiewicz
Członkowie zespołu: Bartosz Dworaźny
Kacper Złotowski
Jakub Glazik
Adam Gąsiorowski

11. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Dziadek
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Igor Zalewski
Maciej Kucharski

12. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: TouchPobot
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Sebastian Popiesz
Miłosz Kruczkowski

13. Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Lovelaser
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Maciej Gajewski

14. Zespół Szkół Mechanicznych nr2 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Tyrion
Opiekun zespołu: Jan Janowski
Członkowie zespołu: Szymon Płatników

15. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Łamacz herezji
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Kacper Lewandowski
Kajetan Lewandowski
Szymon Nowacki

16. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Ubuntu Car
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Krzysztof Mach
Przemysław Wachowski
Remigiusz Mróz

17. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Kozioł
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Julia Dudalska
Kornel Rutkowski

18. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: StellON
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Radosław Ciernicki

19. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Gryf
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Arkadiusz Czyściecki

20. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Złomek
Opiekun zespołu: Marcina Jabłoński
Członkowie zespołu: Kacper Skupiński
Kacper Dłużyński

21. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Kuracjusz v3
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Patryk Mądzielewski
Patryk Tajs
Mateusz Nawieśniak
Jakub Domagalski

22. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Thor
Opiekun zespołu: Sławomir Thom
Członkowie zespołu: Przemysław Bedra
Marcin Kowalkowski
Kamil Tobółka
Karol Sadowski
Mikołaj Krzepicki
Stanisław Piątkowski

23. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: BlackBot
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Tomasz Szyplewski

24. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Dawid Ziółkowski

25. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: KońTrojański
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Bartosz Głowacki
Mateusz Kocięda

26. Zespół Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – Chełmno

Nazwa robota: Jaszczurka
Opiekun zespołu: Mariusz Szymański
Członkowie zespołu: Bartosz Grabowski
Dawid Buchholz
Mateusz Andrzejewski
Dawid Domżalski

27. II LO im. Mikołja Kopernika – Bydgoszcz

Nazwa robota: Luuustyś 2.0
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Przemysław Grzelczyk
Maciej Ożóg
Michał Rona
Kacper Rybicki
Marcin Zonenberg

28. II LO im. Mikołaja Kopernika – Bydgoszcz

Nazwa robota: P-92
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Weronika Jagiełowicz
Dominika Smoczyńska
Michalina Piechowska
Sylwia Wiatr

29. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Drewniak
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Mateusz Urbaniak

30. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Nemo
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Artur Będziechowski
Jan Sobiecki

31. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: OMENIDAS
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Maksymilian Marzec
Łukasz Nagorzycki
Tomasz Hamermeister

32. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra Wawrzyniaka – Poznań

Nazwa robota: Sumix
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adam Rajek

33. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

Nazwa robota: Kremówka
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Tymoteusz Skrzyński
Hubert Czarski
Emil Olszewski
MIchał Śliwiński
Jakub Więcławski
Dominik Głos

34. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: BlackBot
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Tomasz Szyplewski

35. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskej we Włocławku – Włocławek

Nazwa robota: Tęczowy Yeti
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Wiktor Jakubas
Filip Pawłowski
Szymon Niedzielski
Agata Zasada

36. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr. Juliana Gerpe w Łabiszynie – Łabiszyn

Nazwa robota: LIBBOT
Opiekun zespołu: Mateusz Błaszkiewicz
Członkowie zespołu: Igor Zabrocki
Hanna Pierzchalska
Mikołaj Rzeszutek
Kacper Szwarc
Dominik Drążek
Bartosz Kosmalski

37. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

Nazwa robota: Pierdzikółko
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Jakub Jarczewski
Maciej Jankowski
Jan Wysmoliński
Piotr Zaćmiński

38. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: Wojownik
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Maciej Hernik
Jakub Gościnny
Mateusz Nowicki

39. Zespół Szkół Technicznych – Grudziądz

Nazwa robota: M&M-Bot
Opiekun zespołu: Marcin Jabłoński
Członkowie zespołu: Marcin Truszczyński

40. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Mukadiusz
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Damian Grotomirski
Damian Kamiński
Mikołaj Winiecki

41. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Endriu1
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Adrian Pipowski
Jakub Mańkut
Szymon Lewandowski

42. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra Wawrzyniaka – Poznań

Nazwa robota: Kochaś
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Mateusz Michalik

43. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra Wawrzyniaka – Poznań

Nazwa robota: Rojber
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Łukasz Kasprzak

44. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu im. ks. Piotra Wawrzyniaka – Poznań

Nazwa robota: Alubot
Opiekun zespołu: Piotr Wełnitz
Członkowie zespołu: Adam Woźniak

45. Szkoła Podstawowa w Osielsku – Osielsko

Nazwa robota: Hyperion
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Wiktor Siegmiller
Piotr Kostrzewski
Kacper Golik

46. ZSM nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: KBS-3
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Jakub Bethke
Kacper Kaczyński
Kacper Szczepański

47. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Świrek Tomek
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Dawid Kulik
Arkadiusz Gąsior
Filip Konera

48. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: SZCZUPAK1
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Mateusz Klimowicz
Tymoteusz Kiełczyński
Mateusz Grochowski

49. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 – Bydgoszcz

Nazwa robota: Atom
Opiekun zespołu: Jakub Tomczewski
Członkowie zespołu: Wiktor Żygulski
Remigiusz Biniecki

50. Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: BANDITO
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Hubert Jarzębiński
Kacper Skoniecki
Arkadiusz Taglewski

51. Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: HUSARZ
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Patryk Kozicki

52. Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: LADY DOROTA M
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Dominik Paul
Franciszek Rojewski

53. Zespół Szkół Elektrycznych – Włocławek

Nazwa robota: MAXIOR
Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
Członkowie zespołu: Michał Kaczmarek

54. Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Nazwa robota: Skrzydlata Świnia
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kamil Wcisło

55. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: MP #27
Opiekun zespołu: Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu: Kamil Nowak

56. Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego – Bydgoszcz

Nazwa robota: The Thunder
Opiekun zespołu: Piotr Maćkowski
Członkowie zespołu: Kamil Nowak

57. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie

Nazwa robota: Wyrewolwerowany_Rewolwerowiec
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Sebastian Lipiec
Mikołaj Zieliński

58. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu – Świecie

Nazwa robota: Saiyajin
Opiekun zespołu: Magdalena Smalcerz
Członkowie zespołu: Kamil Braun

59. Zespół Szkół Spożywczych – Bydgoszcz

Nazwa robota: JD Machine
Opiekun zespołu: Damian Kucharko
Członkowie zespołu: Hubert Szulc
Oliver Sznajder
Patryk Kasprzak
Mateusz Przybysz
Kamil Kukiełczyński

60. Katolickie Pallotyńskie Liceum – Chełmno

Nazwa robota: Ostry
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Michał Kalinowski
Łukasz Zieliński
Mikołaj Ograbek
Mikołaj Gagatek

61. Katolickie Liceum Pallotyńskie – Chełmno

Nazwa robota: Ostry
Opiekun zespołu: Tomasz Sitek
Członkowie zespołu: Łukasz Zieliński
Michał Kalinowski
Mikołaj Gagatek
Mikołaj Ograbek

62. IV LO im. Tadeusza Kościuszki – Toruń

Nazwa robota: CAŁKABOT
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Jakub Delicat
Jakub Kuziemski

63. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Roback 2
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Bogusz Wojciechowski
Kacper Wolkiewicz
Konrad Dejewski
Mateusz Kłobukowski

64. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Shrek
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Mateusz Affeldt
Szymon Saletnik
Stanisław Polaszek
Marcel Zakrzewski

65. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Enlighted
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Maciej Domagalski
Piotr Sikora
Radosław Kornacki
Piotr Szmigiel

66. II LO im. Mikołaja Kopernika – Bydgoszcz

Nazwa robota: Arka Gdynia…
Opiekun zespołu: Krzysztof Kośmiński
Członkowie zespołu: Marcin Gruchała
Radosław Jabłoński
Jędrzej Kolanowski
Mikołaj Dzieża

67. Technikum nr.7 – Warszawa

Nazwa robota: MT7
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Wojtunik Karol
Gajda Daniel

68. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń – Toruń

Nazwa robota: Procjon
Opiekun zespołu: Andrzej Gac
Członkowie zespołu: Łukasz Jurkiewicz
Szymon Zadrużyński

69. SP 66 im. ks. Juliana Chrościckiego – Warszawa

Nazwa robota: Ciastkobot
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Olaf Imiołek

70. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

Nazwa robota: passat 1.9 TDI
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Filip Bolechowicz

71. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

Nazwa robota: beta w benzie
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Jakub Dębski

72. Zespół Szkół nr 1 im. Czesław Lissowskiego w Rypinie – Rypin

Nazwa robota: bąbelkowa czekoladka
Opiekun zespołu: Monika Westfal
Członkowie zespołu: Daniel Leżyński

73. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku – Włocławek

Nazwa robota: Papamobil
Opiekun zespołu: Urszula Leszek
Członkowie zespołu: Mateusz Witka-Jeżewski

74. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku – Włocławek

Nazwa robota: 2137
Opiekun zespołu: Jakub Szymański
Członkowie zespołu: Adam Pałucki

75. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku – Włocławek

Nazwa robota: Pan Miszuk
Opiekun zespołu: Urszula Leszek
Członkowie zespołu: Jakub Szymański

76. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku – Włocławek

Nazwa robota: Bonus
Opiekun zespołu: Urszula Leszek
Członkowie zespołu: Adam Gonstal

77. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: XDDDD
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Wiktor Podgórski
Natalia Turska
Amelia Markowska
Adam Al-Hosam

78. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: WALL-E
Opiekun zespołu: Urszula Leszek
Członkowie zespołu: Erwin Balcerak
Krzysztof Leszek
Izabela Wiktoria Noga

79. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Mickiewiczbot-06
Opiekun zespołu: Mariusz Sobczak
Członkowie zespołu: Karolina Domagała

80. Technikum nr 7 – Warszawa

Nazwa robota: Stefan
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Paweł Soszyński
Marcin Jaczewski

81. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Dragon
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Jan Purzycki
Kornel Łój

82. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Bubble
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Paweł Laks
Bartosz Tomaszewski

83. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Butterfly
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Patryk Kotkiewicz
Krzysztof Kaczor

84. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Ant
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Michał Grabowski
Mateusz Bartosiak
Jan Wierzbowski

85. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Bee
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Jacek Barczyński
Mateusz Szałkowski

86. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Gorilla
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Adrian Chwal
Maciej Szaładziński

87. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: ScoobyDoo
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Aleksander Cieśliński
Mikołaj Lewicki
Filip Andrzejczak
Andrzej Gabor
Miłosz Giersz

88. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Kłapouchy
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Jan Kosatka
Michał Kosatka

89. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych – Toruń

Nazwa robota: Monkey
Opiekun zespołu: Kamil Wyrąbkiewicz
Członkowie zespołu: Ryder Dawid
Jakub Wnuczyński
Kacper Prusak
Sebastian Szablewski
Hubert Karpiński

90. Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. \”Kolejówka\” – Warszawa

Nazwa robota: ks. Franciszek Blachnicki
Opiekun zespołu: Anna Imiołek
Członkowie zespołu: Paweł Kwaśny

91. Technikum nr7 – Warszawa

Nazwa robota: Roricon
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Jan Siwiński
Karol Zbrożek

92. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Passat TDI
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Sławomir Przybek
Dawid Barański
Łukasz Kamyszek
Krzysztof Miklasz

93. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Zespół Spalonego Sprzęgła
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Monika Nowak
Rafał Kozłowski
Robert Dudek

94. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Samochód na F
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Krystian Szabłowski
Łukasz Kubica
Eugeniusz Sak
Szymon Lewicki

95. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Urwana korba
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Bartosz Babiński
Marcin Bławat
Damian Ciesielski
Szymon Dobrogowski

96. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Audi w ElPiDzi
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Maciej Juchniewicz
Paweł Kroplewski
Adam Kubis
Jakub Solak

97. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Uszczelka pod głowicą
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Błażej Kiełczyński
Patryk Kolbusz
Jeremi Nicpoń
Dominik Nowacki

98. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Das Auto
Opiekun zespołu: Łukasz Zgórski
Członkowie zespołu: Dawid Cichański
Denis Cichański
Jacek Piszczek
Mikołaj Strzyżewski

99. Elektroniczne Zakłady Naukowe im. Fryderyka Joliot-Curie – Wrocław

Nazwa robota: Sebar
Opiekun zespołu: Jakub Malewicz
Członkowie zespołu: Arkadiusz Dacewicz
Sebastian Włodarczyk

100. Zespół Szkoln-Przedszkolny w Halinowie – Halinów

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: Paweł Kwaśny
Członkowie zespołu: Maciej Kwaśny

101. Technikum nr 7 d. \”Kolejówka\” – Warszawa

Nazwa robota: Januszobot
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Piotr Szubert
Daniel Cudny

102. Technikum nr.7 – Warszawa

Nazwa robota: Łomot
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Marcin Golon
Michał Mioduchowski

103. Technikum nr 7 – Warszawa

Nazwa robota: Pstrycznik
Opiekun zespołu: Maciej Imiołek
Członkowie zespołu: Krystian Nowakowski
Aleksander Szczepański

104. Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Tumurochir Bayanatt
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Michał Czysz
Marcin Borucki

105. Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Robo ONE
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kacper Paczos
Michał Klamka
Maciej Komorowski

106. Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Forest
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Marcel Bury

107. Zespół Szkół Samochodowych – Bydgoszcz

Nazwa robota: Strażnik Texasu
Opiekun zespołu: Arkadiusz Konarzewski
Członkowie zespołu: Krzysztof Konopa
Łukasz Gordon
Urs Kaczmarek
Łukasz Formela

108. Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz

Nazwa robota: TNNZ
Opiekun zespołu: Marcin Chabowski
Członkowie zespołu: Kamil Górski
Patryk Leda
Mateusz Maciasz

109. Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Iławie – Susz

Nazwa robota: Red Dragon
Opiekun zespołu: Grzegorz Kępiński
Członkowie zespołu: Michał Kępiński

110. Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Iławie – Susz

Nazwa robota: Black Dragon
Opiekun zespołu: Grzegorz Kępiński
Członkowie zespołu: Michał Kępiński

111. I LO im. Ziemi Kujawskiej – Włocławek

Nazwa robota: Ogłaszam Ewakuację
Opiekun zespołu: Urszula Leszek
Członkowie zespołu: Jędrzej Podlewski
Kacper Kostecki

112. Technikum nr.7 – Warszawa

Nazwa robota: Ks. Frańciszek Blachnicki
Opiekun zespołu: Anna Imiołek
Członkowie zespołu: Paweł Kwaśny

113. Zespół szkolno-przedszkolny w Halinowie – Halinów

Nazwa robota: Mechatron
Opiekun zespołu: Paweł Kwaśny
Członkowie zespołu: Maciej Kwaśny